Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Area | 12-1/8" W x 14-5/8" D x 9-5/8" H |
|---|---|
| Depth | 14-5/8" |
| Height | 9-5/8" |
| Product Type | pasta basket |
| Width | 12-1/8" |
| Vendor Name | Frymaster |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Discontinued Date | 2025-04-23 15:20:32 |
| Item Width | 12.12 cm |
| Item Height | 9.62 cm |
| Item Depth | 14.62 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Pasta Insert Basket |