Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Area | 8"L x 3"W |
|---|---|
| Color | white |
| Durability and Resistance | break resistant |
| Length | 8" |
| Material | nylon, polypropylene |
| Product Type | cleaning brush |
| Safety and Compliance | BPA free |
| Width | 3" |
| Vendor Name | Carlisle |
| Case Pack | 12 |
| Packed By | 12 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 10085404901914 |
| Shipping Origin | 0 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 3 cm |
| Item Length | 8 |
| Item Weight | 0.57 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Brush, Scrub |