Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Area | 6"H x 17-3/4" dia |
|---|---|
| Color | black |
| Diameter | 17-3/4" dia |
| Height | 6" |
| Material | polyethylene |
| Product Type | dolly |
| Safety and Compliance | NSF |
| Shape | round |
| Vendor Name | Carlisle |
| Case Pack | 2 |
| Packed By | 2 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 10017183910214 |
| Shipping Origin | 0 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Height | 6 cm |
| Item Weight | 6 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Trash Receptacle, Dolly |