Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Diameter | 4/9" dia |
|---|---|
| Length | 8" |
| Material | nylon |
| Product Type | spout cleaning brush |
| Safety and Compliance | BPA free |
| Vendor Name | Carlisle |
| Case Pack | 144 |
| Packed By | 144 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 10017183901106 |
| Shipping Origin | 0 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Length | 8 |
| Item Weight | 0.03 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Brush, Beverage Equipment |