Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Color | amber |
|---|---|
| Depth | 4" |
| Features | with handle, with handles |
| Product Type | food pan |
| Size | 1/3 size |
| Vendor Name | Carlisle |
| Case Pack | 6 |
| Packed By | 6 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 10077838829179 |
| Shipping Origin | 0 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Depth | 4 cm |
| Item Weight | 1.13 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | GN Food Pans - High Heat |