Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Area | 49" W x 24" H |
|---|---|
| Features | casters |
| Height | 24" |
| Material | stainless steel |
| Product Type | equipment stand |
| Width | 49" |
| Vendor Name | Vulcan |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 41017 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Discontinued Date | 2025-01-03 16:04:03 |
| Item Width | 49 cm |
| Item Height | 24 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Equipment Stand, for Countertop Cooking |
| Specsheet | View Specsheet |