Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Capacity | 4.5 gallon |
|---|---|
| Features | arms |
| Product Type | tilt skillet |
| Safety and Compliance | CE, CE ETL NSF, ETL, IPX5, NSF |
| Voltage | 240v |
| Wattage | 15.0 kW |
| Vendor Name | Rational |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 43.25 cm |
| Item Height | 17.25 cm |
| Item Depth | 29.75 cm |
| Item Weight | 147 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Tilt Skillet |