Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Design | stationary |
|---|---|
| Height | 36-3/4" |
| Material | stainless steel |
| Product Type | oven stand |
| Vendor Name | Rational |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 60008 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 36.75 cm |
| Item Height | 36.75 cm |
| Item Depth | 25.13 cm |
| Item Weight | 99.21 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Equipment Stand, Oven |