Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Control Type | digital controls |
|---|---|
| Depth | 27.38" |
| Design | counter model |
| Door Type | sliding door |
| Features | adjustable shelves, Made in USA |
| Height | 38" |
| Material | glass |
| Product Type | air curtain display cabinet |
| Safety and Compliance | cULus, UL, UL EPH Classified |
| Width | 30" |
| Vendor Name | Hatco |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 30 cm |
| Item Height | 38 cm |
| Item Depth | 27.38 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Air Curtain Cabinets |
| Specsheet | View Specsheet |