Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Color | red |
|---|---|
| Material | polyester, terry cloth |
| Product Type | cap/hat |
| Vendor Name | Essendant |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 720000000000 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 5.5 cm |
| Item Height | 0.25 cm |
| Item Depth | 10 cm |
| Item Weight | 0.08 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Cap |