Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Area | 18" x 26", 20-1/2"W x 26"D x 23"H |
|---|---|
| Capacity | |
| Depth | 26 |
| Design | front load, mobile, open sides |
| Features | Made in USA |
| Height | 23" |
| Material | aluminum |
| Product Type | bun pan rack |
| Safety and Compliance | NSF |
| Width | 20-1/2" |
| Vendor Name | Channel Manufacturing |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 20.5 cm |
| Item Height | 23 cm |
| Item Depth | 26 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Pan Rack, Bun |
| Specsheet | View Specsheet |