Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Capacity | 8.8 quart |
|---|---|
| Depth | 2-1/2" |
| Durability and Resistance | dishwasher safe |
| Features | anti-jam, stackable |
| Material | stainless steel |
| Product Type | steam table pan |
| Safety and Compliance | NSF |
| Size | full size |
| Thickness | 24 gauge |
| Vendor Name | Carlisle |
| Case Pack | 6 |
| Packed By | 6 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 10645372342425 |
| Shipping Origin | 0 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Depth | 2.5 cm |
| Item Weight | 2.5 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Steam Table Pan, Stainless Steel |