Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Diameter | 1" dia |
|---|---|
| Handle | vinyl coated metal handle |
| Length | 60" |
| Material | plastic, vinyl |
| Product Type | mop handle |
| Vendor Name | Carlisle |
| Case Pack | 12 |
| Packed By | 12 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 10017183833063 |
| Shipping Origin | 0 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Weight | 1.34 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Mop Broom Handle |