Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Area | 12-1/2"W x 36"H |
|---|---|
| Color | yellow |
| Height | 36" |
| Material | polypropylene |
| Product Type | sign |
| Shape | triangle |
| Width | 12-1/2" |
| Vendor Name | Carlisle |
| Case Pack | 3 |
| Packed By | 3 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 10017183381052 |
| Shipping Origin | 0 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 12.5 cm |
| Item Height | 36 cm |
| Item Weight | 4.33 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Sign, Wet Floor |