Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Color | black |
|---|---|
| Material | plastic |
| Product Type | lobby dust pan |
| Width | 12" |
| Vendor Name | Carlisle |
| Case Pack | 6 |
| Packed By | 6 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 10017183832493 |
| Shipping Origin | 0 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 12 cm |
| Item Weight | 2.42 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Lobby Dust Pan |