Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Fits Brand | Vulcan Hart |
|---|---|
| Fits Model | 36RRG, 900 SERIES, 9000RE, 924A, 924RE, 924RX, 936A, 936RE, 936RX, 948A, 948RE, 948RX, 960A, 960RE, 960RX, 972A, 972RE, 972RX, HEG24R, HEG36D, HEG36S, HEG48D, HEG60D, HEG72D, MGG24, MGG35, MGG36, MGG48, MSA SERIES, MSA24, MSA36, MSA48, MSA60, MSA72 |
| Material | aluminum |
| Product Type | Equipment Hardware |
| Replaces Parts | Vulcan Hart VH822036; VH2203600; 824277; 2203600; 822036; VH824277; 00-824277; Hobart 822036; 00-824277; 2203600; 824277 |
| Replaces Parts Brand | Vulcan Hart, Hobart |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 3 cm |
| Item Height | 1 cm |
| Item Depth | 2.5 cm |
| Item Length | 2.5 |
| Item Weight | 0.17 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Replacement Parts, Equipment Hardware, Knobs and Dials |