Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Fits Brand | 3M |
|---|---|
| Fits Model | nan |
| Product Type | Filtration Components |
| Replaces Parts | 3M Corp 66-931601 |
| Replaces Parts Brand | 3M Corp |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 3 cm |
| Item Height | 5.8 cm |
| Item Length | 14.25 |
| Item Weight | 1 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Replacement Parts, Filtration Components, Water Filters and Heads |