Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Durability and Resistance | medium duty |
|---|---|
| Material | stainless steel |
| Product Type | immersion blender |
| Safety and Compliance | cETLus, NSF |
| Speeds | 2-speed |
| Voltage | 120V |
| Wattage | 100W |
| Vendor Name | Waring |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 ea |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 040072022029 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Discontinued Date | 2023-11-07 08:37:34 |
| Item Width | 4.5 cm |
| Item Height | 16 cm |
| Item Depth | 4.5 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Mixer, Hand, Attachments |
| Specsheet | View Specsheet |