Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Area | 11-1/4"L x 4-1/4"H x 5"W |
|---|---|
| Color | black |
| Height | 4-1/4" |
| Length | 11-1/4" |
| Material | plastic |
| Product Type | condiment organizer bin |
| Width | 5" |
| Vendor Name | Vollrath |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 029419892822 |
| Shipping Origin | 530820611 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 5 cm |
| Item Height | 4.25 cm |
| Item Length | 11.25 |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Condiment Organizer Bin |