Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Diameter | 9-7/8" diameter |
|---|---|
| Handle | knob handles |
| Height | 9-1/8" |
| Material | 18/10 stainless steel |
| Product Type | wine bucket / cooler |
| Vendor Name | Vollrath |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 029419361298 |
| Shipping Origin | 530820611 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Height | 9.12 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Wine Bucket / Cooler |