Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Area | 8-1/8"W x 2"H |
|---|---|
| Color | clear |
| Durability and Resistance | dishwasher safe |
| Handle | dual handle |
| Height | 2" |
| Material | plastic |
| Product Type | french fry scoop |
| Width | 8-1/8" |
| Vendor Name | TableCraft Products |
| Case Pack | 6 |
| Packed By | 6 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 727875076489 |
| Shipping Origin | 60031 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 8.12 cm |
| Item Height | 2 cm |
| Item Weight | 3 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | French Fry Scoop |