Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Area | 8"W x 13"D x 17-1/4"H |
|---|---|
| Capacity | 450 sheets |
| Color | clear |
| Depth | 13" |
| Design | free-standing |
| Durability and Resistance | impact resistant |
| Height | 17-1/4" |
| Material | plastic |
| Product Type | napkin dispenser |
| Style | full fold |
| Width | 8" |
| Vendor Name | San Jamar |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 10759376107116 |
| Shipping Origin | 531212012 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 8 cm |
| Item Height | 17.25 cm |
| Item Depth | 13 cm |
| Item Weight | 4.35 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Paper Napkin Dispenser |