Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Area | 23-3/4"W x 17-1/4"D x 1-1/4 thick |
|---|---|
| Color | maple |
| Depth | 17-1/4" |
| Design | countertop, reversible |
| Material | maple wood |
| Product Type | cutting board |
| Safety and Compliance | antimicrobial |
| Thickness | 1-1/4" |
| Width | 23-3/4" |
| Vendor Name | John Boos |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 662969623500 |
| Shipping Origin | 624012899 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Cutting Board, Wood |
| Specsheet | View Specsheet |