Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Color | clear |
|---|---|
| Design | countertop |
| Height | 32.75" |
| Number of Doors | 4 doors |
| Product Type | display cabinet |
| Width | 32.13" |
| Vendor Name | Hatco |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 54235 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 32.13 cm |
| Item Height | 32.75 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Display Cabinets |
| Specsheet | View Specsheet |