Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Color | black |
|---|---|
| Control Type | dial controls |
| Design | countertop |
| Material | ceramic, glass, stainless steel |
| Product Type | induction range |
| Safety and Compliance | cULus, UL |
| Voltage | 120V |
| Wattage | 1800 watts |
| Vendor Name | Hatco |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 12.88 cm |
| Item Height | 3.94 cm |
| Item Depth | 17.63 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Induction Ranges |
| Specsheet | View Specsheet |