Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Control Type | touchscreen |
|---|---|
| Door Type | glass doors, sliding doors |
| Features | humidity control, Made in USA |
| Height | 30.25" |
| Material | glass, stainless steel |
| Number of Doors | 2 doors |
| Product Type | display cabinet |
| Safety and Compliance | cULus |
| Wattage | 3090 Watts |
| Width | 30.25" |
| Vendor Name | Hatco |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 54235 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 30.25 cm |
| Item Height | 30.25 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Display Cabinets |
| Specsheet | View Specsheet |