Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Depth | 28.63 |
|---|---|
| Design | free-standing |
| Features | infrared, LED lighting |
| Height | 32.88 |
| Material | aluminum, glass |
| Number of Shelves | 2 shelves |
| Product Type | heated merchandiser |
| Style | horizontal |
| Width | 34 |
| Vendor Name | Hatco |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 54235 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 34 cm |
| Item Height | 32.88 cm |
| Item Depth | 28.63 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Merchandisers |
| Specsheet | View Specsheet |