Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Capacity | 25 lbs. |
|---|---|
| Features | Made in USA |
| Height | 28.75" |
| Material | stainless steel, tempered glass |
| Product Type | chip warmer |
| Safety and Compliance | ANSI, ANSI/NSF, cULus, UL, UL EPH Classified |
| Width | 19.38" |
| Vendor Name | Hatco |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 54235 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 19.38 cm |
| Item Height | 28.75 cm |
| Priced By | each |
| Specsheet | View Specsheet |