Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Amps | 2.9 Amps |
|---|---|
| Design | built in |
| Door Type | hinged door |
| Features | Made in USA |
| Product Type | food locker |
| Safety and Compliance | cULus, UL |
| Timer Included | timer |
| Voltage | 120V |
| Wattage | 321 Watts |
| Width | 60-93/100" |
| Vendor Name | Hatco |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 60.93 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Food Lockers |
| Specsheet | View Specsheet |