Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Area | 8-1/2" H x 9-1/2" Dia |
|---|---|
| Diameter | 9.5" dia |
| Features | Made in USA |
| Height | 8-1/2" |
| Product Type | heat lamp |
| Safety and Compliance | CE, cULus, UL, UL EPH Classified |
| Vendor Name | Hatco |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Height | 8.5 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Decorative Lamps |