Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Area | 25.30"W x 24"D x 24"H, SP25.30"W x 24"D x 24"H |
|---|---|
| Depth | 24" |
| Height | 24" |
| Material | stainless steel, steel |
| Product Type | mixer table |
| Width | 25.30", 30" |
| Vendor Name | Globe |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 45439 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 25.3 cm |
| Item Height | 24 cm |
| Item Depth | 24 cm |
| Item Weight | 42 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Equipment Stand, for Mixer / Slicer |