Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Capacity | .01-30 lbs. |
|---|---|
| Product Type | label printing scale |
| Safety and Compliance | UL |
| Vendor Name | Globe |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 669452080352 |
| Shipping Origin | 45439 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 16.1 cm |
| Item Height | 6.5 cm |
| Item Depth | 17.2 cm |
| Item Weight | 21 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Scale, Price Computing |
| Specsheet | View Specsheet |