Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Area | 2.36"W x 1.73"H, 60mm x 64mm |
|---|---|
| Height | 1.73" |
| Product Type | labels |
| Size | label size |
| Width | 2.36" |
| Vendor Name | Globe |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 case |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 45439 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | case |
| Case Pack By | case |
| Item Width | 2.36 cm |
| Item Height | 1.73 cm |
| Item Weight | 11 kg |
| Priced By | case |
| Vendor Category | Stickers (Labels) |