Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Area | 6-1/2" long x 3-1/2" wide x 2-5/8" deep |
|---|---|
| Color | red |
| Depth | 2-5/8" |
| Handle | bakelite handle |
| Length | 6-1/2" |
| Material | stainless steel |
| Product Type | scoop |
| Replaces Parts | Franke 610382; Franklin Chef 610382 |
| Replaces Parts Brand | Franke, Franklin Chef |
| Width | 3-1/2" |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 3.5 cm |
| Item Height | 1.4 cm |
| Item Depth | 2.62 cm |
| Item Length | 6.5 |
| Item Weight | 1.16 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Kitchen Supplies, Measuring and Portioning, Scoops |