Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Area | 12.25 x 10.5, 25 x 10 |
|---|---|
| Color | orange |
| Product Type | safety hat and neck shade |
| Vendor Name | Essendant |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 720476000000 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 10 cm |
| Item Height | 1 cm |
| Item Depth | 14.5 cm |
| Item Length | 14.5 |
| Item Weight | 0.1 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Head & Face Protection |