Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Area | 65-1/2"W x 29"D x 66"H |
|---|---|
| Capacity | 2500 lbs |
| Depth | 29 |
| Features | with handle |
| Height | 66" |
| Material | aluminum, stainless steel |
| Number of Tiers | 4-tier |
| Product Type | banquet cart |
| Safety and Compliance | NSF |
| Width | 65-1/2" |
| Vendor Name | Eagle Group |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 199388903 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 65.5 cm |
| Item Height | 66 cm |
| Item Depth | 29 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Cart, Queen Mary |
| Specsheet | View Specsheet |