Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Area | 24" x 29" |
|---|---|
| Height | 48" |
| Material | stainless steel |
| Number of Shelves | 2 shelves |
| Product Type | equipment stand |
| Vendor Name | Cleveland |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 38019 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Height | 48 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Equipment Stand, for Steam Kettle |
| Specsheet | View Specsheet |