Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Area | 15-1/4"W x 26"D x 70"H |
|---|---|
| Capacity | (12) 12-1/2" platters |
| Depth | 26 |
| Design | end load, mobile |
| Features | Made in USA |
| Height | 70" |
| Material | aluminum |
| Product Type | platter rack |
| Safety and Compliance | NSF |
| Width | 15-1/4" |
| Vendor Name | Channel Manufacturing |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 15.25 cm |
| Item Height | 70 cm |
| Item Depth | 26 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Platter Rack, Mobile |
| Specsheet | View Specsheet |