Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Area | 21"W x 36"L |
|---|---|
| Color | gray |
| Features | vented |
| Length | 36" |
| Material | polypropylene |
| Product Type | shelf kit |
| Safety and Compliance | NSF |
| Width | 21" |
| Vendor Name | Cambro |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 kit |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 91789 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | kit |
| Case Pack By | kit |
| Item Width | 21 cm |
| Item Length | 36 |
| Priced By | kit |
| Vendor Category | Shelving, All Plastic |