Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Area | 3-1/2"L x 2-1/2"W x 2"H |
|---|---|
| Height | 2" |
| Length | 3-1/2" |
| Material | ceramic |
| Product Type | sugar packet holder / caddy |
| Width | 2-1/2" |
| Vendor Name | American Metalcraft |
| Case Pack | 48 |
| Packed By | 48 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 60131 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 2.5 cm |
| Item Height | 2 cm |
| Item Length | 3.5 |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Sugar Packet Holder / Caddy, China |