Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Area | 11"L x 13-3/8"W x 21-1/4"H |
|---|---|
| Capacity | 12 quarts |
| Height | 21-1/4" |
| Length | 11" |
| Material | stainless steel |
| Product Type | urn |
| Width | 13-3/8" |
| Vendor Name | American Metalcraft |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 60131 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 13.38 cm |
| Item Height | 21.25 cm |
| Item Length | 11 |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Coffee Chafer Urn |