Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Area | 12-1/2"L x 9"W |
|---|---|
| Length | 12-1/2" |
| Material | aluminum |
| Product Type | sizzle thermal platter |
| Width | 9" |
| Vendor Name | American Metalcraft |
| Case Pack | 24 |
| Packed By | 24 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 60131 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 9 cm |
| Item Length | 12.5 |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Sizzle Thermal Platter |