Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Fits Brand | Fifo |
|---|---|
| Fits Model | nan |
| Product Type | Squeeze Bottles |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 pack |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | pack |
| Case Pack By | pack |
| Item Width | 8 cm |
| Item Height | 9 cm |
| Item Length | 10 |
| Item Weight | 2.25 kg |
| Priced By | pack |
| Vendor Category | Kitchen Supplies, Cooking Tools, Portioning Tools, Squeeze Bottles |