Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Fits Brand | Filtercorp |
|---|---|
| Fits Model | nan |
| Product Type | Filter paper & powder |
| Replaces Parts | Filtercorp FC-3017-B; FILCFC-3017-B; FNA 3018 |
| Replaces Parts Brand | Filtercorp |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 4 cm |
| Item Height | 1 cm |
| Item Length | 5.25 |
| Item Weight | 0.14 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Replacement Parts, Filtration Components, Oil Filtering Supplies, Filter paper & powder |