Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Control Type | digital |
|---|---|
| Product Type | timer |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 6.22 cm |
| Item Height | 7.36 cm |
| Item Depth | 7.5 cm |
| Item Length | 3.94 |
| Item Weight | 1.23 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Kitchen Supplies, Measuring And Portioning, Timers |