Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Material | glass, plastic |
|---|---|
| Product Type | Sockets & Ballasts |
| Replaces Parts | Component Hardware Group L50-X011; L50X011; Standard Keil 6416-1026-6401 |
| Replaces Parts Brand | Component Hardware Group, Standard Keil |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 3 cm |
| Item Height | 7 cm |
| Item Depth | 3.3 cm |
| Item Length | 3.3 |
| Item Weight | 1.09 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Replacement Parts, Electrical Components, Light Bulbs, Sockets & Ballasts |