Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Product Type | Standalone Timers and Alarms |
|---|---|
| Replaces Parts | Fast Z040120HFC; FMPZ040120 |
| Replaces Parts Brand | Fast |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 8 cm |
| Item Height | 15 cm |
| Item Depth | 5 cm |
| Item Length | 5 |
| Item Weight | 3.11 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Tools & Test Equipment, Standalone Timers and Alarms |