Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Product Type | flatware retriever |
|---|---|
| Shape | rectangular |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 13 cm |
| Item Height | 8 cm |
| Item Length | 20.25 |
| Item Weight | 16.75 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Janitorial & Sanitation, Waste Receptacles |