Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Fits Brand | Lakeside |
|---|---|
| Fits Model | nan |
| Material | rubber |
| Product Type | Equipment Hardware |
| Replaces Parts | Lakeside 09138; 9138 |
| Replaces Parts Brand | Lakeside |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 5 cm |
| Item Height | 2 cm |
| Item Length | 9 |
| Item Weight | 1.93 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Replacement Parts, Equipment Hardware, Casters and Legs |