Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Area | 96"W x 30"D |
|---|---|
| Depth | 30" |
| Height | 1-1/2" |
| Legs | |
| Material | stainless steel |
| Product Type | work table |
| Safety and Compliance | NSF |
| Thickness | 16 gauge |
| Width | 96" |
| Vendor Name | Advance Tabco |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 747545162182 |
| Shipping Origin | 751420000 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 96 cm |
| Item Depth | 30 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Work Table, 85" - 96", Stainless Steel Top |
| Specsheet | View Specsheet |